ידיעות סלע

שירות DOCKER ו- Container Service

אם אתם חלק מעולם הפיתוח בשנתיים האחרונות יש סיכוי טוב ששמעתם את המושג Docker בהקשרים כאלה או אחרים ואם לא אז הגיע הזמן. מאת רותם אור, מומחה ויועץ בכיר בקבוצת סלע בתחום פתרונות ענן.

מיזם חדש, של הדרכה למגזר החרדי

שלמה גולדברג, ראש צוות תשתיות בסלע, מרצה ויועץ בכיר למערכות WEB, עומד להתחיל בניהול מיזם חדש, בשיתוף פעולה עם סלע, של הדרכה למגזר החרדי...

מפגשי חדשנות לחברות הזנק - בחסות חממת Selarator

ראיון עם מנכ״ל Selarator, יוסי כרמון על סדרת מפגשי חדשנות בחסות החממה שלו.

מפתחי אפליקציות – הדור הבא של המיליונרים?

בוא ללמוד בסלע לפתח אפליקציות למערכת אנדרואיד ואולי תהיה ממפתחי אפליקציית Waze הבאה!

סופשבוע שכולו קוד

בסוף השבוע שעבר יצאו מסלע מספר צוותי פיתוח, ביניהם מומחים ויהלומים נבחרים של סלע, למרתון ייחודי ומפרה - האקתון סלע בצפון.

אפליקציות סלע בראש - Top Apps!

אפליקציות Windowsאשר פותחו בסלע לאתר הקנדי TRENDHUNTER,הגיעו הישר לרשימת ה-TopApps
שיתוף פעולה חובק עולם בין סלע ישראל, סלע סיאטל וסלע קנדה, הוליד אפליקציות Windows 8 ו- Windows Phone 8 לאתר הטרנדים הקנדי TREND HUNTER, אפליקציות אשר הגיעו לראש רשימת ה-Top Appsבתוך שבוע בלבד.

סלע משיקה את ספרי ההדרכה הרשמיים לפיתוח בסביבת Windows 8 של מיקרוסופט!

Windows 8 בגרסתה המלאה עדיין לא שוחררה לשוק וסלע כבר הוציאה לאור את קורסי ההדרכה המקצועיים.
Windows 8כבר כאן וסלע מוציאה את ספרי ההדרכה הרשמיים של מיקרוספט. המדריכים הרשמיים לפיתוח בסביבת Windows 8 החדשנית, נכתבו ע"י מיטב המומחים הטכנולוגיים של סלע, אשר נחשבים לשם דבר בתעשיית ההייטק העולמית.
ניתן כבר היום להירשם להדרכה באחד המרכזים המוסמכים של מיקרוסופט ברחבי העולם.

סלע זוכה בתחרות העולמית של שותפי Microsoft על חדשנות ומצוינות בהדרכה לשנת 2012

זוהי הפעם השנייה ברציפות שסלע זוכה במקום השני בתחרות העולמית השנתית של Microsoft . בתחרות השנה השתתפו 15,000 חברות טכנולוגיה. התחרות בחנה חדשנות בקטגוריות שונות. פגשנו את ישי רם, סמנכ"ל קבוצת סלע, זמן קצר לאחר שובו מחול.

סלע הצליחה להביא את אבי ניהול הזמן היירום סמית' לישראל!

היירום סמית' הידוע כאבי תורת ניהול הזמן והאפקטיביות האישית מרצה בפעם הראשונה בישראל. סמית' חולל שינויים מקצה לקצה בארגונים, חברות ואצל אנשים פרטיים. היירום הוא מרצה סוחף, יזם מוצלח ויועצו האישי של מיט רומני, המועמד הרפובליקאני לנשיאות ארה"ב. סלע גאה לארח בישראל את היירום לשבוע של סדנאות והרצאות לבכירים במשק.

מרצי סלע מרצים בכנסים בינלאומיים באוסלו ובניורק

עידו פלטו ויניב רודינסקי, מרצים ויועצים בכירים בסלע, הרצו בשבועות האחרונים בכנסים בינלאומיים שבהם השתתפו מפתחים מכל העולם. המרצים שלנו הוכיחו כי ישראל הינה מרכז פתוח חדשני, תוסס ומוביל. הם פגשו את מיטב המומחים מהעולם, הרצו על נושאים חדשים ומעניינים ומבטיחים לחזור ולעשות זאת שוב.
דרונט בניית אתרים